+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

#OSPKsiaznice #ALARMOWO #ZagrożenieMiejscowe #Podleszany

Nr zdarzenia 7/2021

02.05.2021 r. o godz. 16:55. zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Mielcu do jednej z posesji w miejscowości Podleszany (Zawierzbie), gdzie z uwagi na porywisty wiatr wystąpiło zagrożenie uszkodzenia budynków mieszkalnych przez rosnące nieopodal sporych rozmiarów drzewa. Po dotarciu na miejsce, przeprowadzeniu rozpoznania, dojazdu dodatkowego pojazdu z KP PSP w Mielcu (500r92), ostatecznie nie stwierdziliśmy wspominanego zagrożenia i odstąpiliśmy od działań. Interwencję trwającą blisko 50 min. zakończyliśmy w sile 6 ratowników ok godz. 17:47. Chcemy podziękować wszystkim naszym druhom, którzy wzięli udział w działaniach, a także pozostałym, którzy również stawili się na alarm!


dh Mikołaj Kopeć