+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

7


4 czerwca bieżącego roku nasza jednostka brała udział w festynie rodzinnym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Książnicach. Tegoroczna impreza odbyła się pod hasłem: „Książnice dawniej i dziś”. Miało to bezpośredni związek związek z prezentowaniem nowej książki Pani Wandy Elżbiety Miki pt. „Z dziejów Książnic”. Cała impreza odbyła się na terenie szkoły a na osoby w niej uczestniczące czekało wiele atrakcji takich jak np. występy artystyczne, pokazy broni historycznej, dmuchany basen, zjeżdżalnia oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować: dyrekcji Szkoły Podstawowej w Książnicach za zaproszenie jak i również wszystkim naszym druhom oraz druhnom za pomoc jak i chęć wzięcia udziału w wydarzeniu.


fot. Mikołaj Kopeć                                                                             zarząd OSP Książnice