+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl
Dziś wielki dzień ‼️ Nasi druhowie ukończyli bowiem jedno z chyba najdłuższych szkoleń podstawowych w historii pożarnictwa 😉 Tym bardziej cieszymy się, że wykazali się tak dużą mobilnością i zdecydowaniem. Dziękujemy również całej kadrze szkoleniowej KP PSP w Mielcu za cierpliwość i profesjonalne podejście do naszych strażaków w trakcie kursu. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i umiejętności przydadzą się im nie tylko podczas działań ratowniczych ale i na co dzień. Jeszcze raz gratulujemy – od prawej strony 📸:
✅ Karolinie Węgrzyn,
✅ Patrykowi Smacznemu,
✅ Markowi Nyckowi,
✅ Agnieszce Pawłowskiej,
✅ Szymonowi Świątkowi,
zdobytych uprawnień i informujemy, że w przypadku zaalarmowania naszej jednostki, miejsca w ekipie wyjazdowej nie zabraknie 😉

dh Mikołaj Kopeć