+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

Zarządzanie kryzysowe zdaje się dotyczyć jedynie odpowiednich instytucji, organów i podległych im służb. W rzeczywistości jednak, jego sukces zależy w głównej mierze od jakości ich współpracy z ludnością cywilną.

Tym wstępem zapowiemy serię artykułów, które przybliżą mieszkańcom naszej, jak i okolicznych miejscowości, jak powinni postępować w przypadku wystąpienia wybranych sytuacji kryzysowych właśnie na terenie, na którym mieszkamy. Przedstawimy w prosty i zrozumiały sposób szczeble hierarchii dowodzenia, poszczególne procedury jakie zostaną wdrożone oraz co najważniejsze, co w tej całej sytuacji powinni zrobić zwykli mieszkańcy, co się z nimi stanie oraz kogo „powinni słuchać” na poszczególnych etapach działań ratowniczych. Pierwsza część już niebawem, dlatego prosimy o cierpliwość, a tym czasem zapraszamy do odwiedzania zarówno naszej strony internetowej jak i profilu w serwisie społecznościowym Facebook! Jednocześnie zachęcamy do zadawania wszelkich pytań związanych z zarządzaniem kryzysowym i proponowania tematów o jakich chcielibyście poczytać więcej lub bardziej szczegółowo. Dzięki Waszej interakcji będziemy mogli przygotować również to co nie tylko z naszego punktu widzenia jest najistotniejsze, ale także co Was interesuje najbardziej. Do usłyszenia już niebawem!


Mikołaj Kopeć