+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl
23 września 2020 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu miało miejsce uroczyste podpisanie umów na „dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych” z tzw. projektu „Mały Strażak”. W tym roku dotacje otrzymały poniższe jednostki z naszej gminy:
✅Ochotnicza Straż Pożarna w Chorzelowie
✅Ochotnicza Straż Pożarna w Trześni
✅Ochotnicza Straż Pożarna w Woli Mieleckiej
✅Ochotnicza Straż Pożarna w Złotnikach
✅Ochotnicza Straż Pożarna w Chrząstowie
✅Ochotnicza Straż Pożarna w Rzędzianowicach I
✅Ochotnicza Straż Pożarna w Rzędzianowicach II
✅Ochotnicza Straż Pożarna w Książnicach
Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe udzielone przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie. Dzięki uzyskaniu 90% dotacji, zakupimy trzy pełne komplety ubrań ochronnych wraz z hełmami dla naszych strażaków ochotników 👩‍🚒🧑‍🚒

dh Mikołaj Kopeć