+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

#OSPKsiaznice #Konkurs

MAMY ZWYCIĘZCĘ‼️?

W naszym konkursowym losowaniu wzięło udział 100% nadesłanych przez Was odpowiedzi ? Wszystkie zostały ocenione przez nas pozytywnie a schemat postępowania w przedstawionej sytuacji jak najbardziej racjonalny, za co serdecznie gratulujemy ?

Z radością ogłaszamy również, że zwycięzcą naszego konkursu został Pan Andrzej Kalita ?, któremu ślemy nasze najszczersze gratulacje oraz życzymy miłej lektury książki „STRAŻACY – Tam gdzie zaczyna się bohaterstwo” Rafała i Joanny Pasztelańskich ? Mamy również nadzieję, że poręczna maseczka do sztucznego oddychania przyda się w najbardziej niespodziewanym momencie i być może nawet pomoże uratować czyjeś życie.

Dobrze o tym pamiętać, gdyż wiadomo nie od dziś, że tego typu sytuacje są dla nas w większości przypadków zupełnym zaskoczeniem! Zawsze warto więc być gotowym do działania i mieć pod ręką narzędzia, które pomogą nam zareagować tak jak należy.

Podsumowując ?‍? Dziękujemy za udział w naszym konkursie a także za jego udostępnianie ? Mamy nadzieję, że już niebawem wystartujemy z jego kolejną edycją. Może w okolicach wakacji? Kto wie ? Pozdrawiamy?


Mikołaj Kopeć