W niedzielę 15 kwietnia o godzinie 11:00 w Częstochowie rozpocznie się uroczysta msza święta w intencji strażaków z powiatu mieleckiego. W związku z tym wydarzeniem Zarząd OSP Książnice zbiera chętnych druhów do uczestnictwa w pielgrzymce do świętego miejsca by zawierzyć Matce Boskiej Częstochowskiej naszą działalność strażacką, całą jednostkę, członków czynnych, wspierających, honorowych oraz wszystkich sympatyków Ochotniczej Straży Pożarnej w Książnicach.

Trzech druhów/druhen jest niezbędnych do pocztu sztandarowego by dumnie reprezentować naszą jednostkę. Udział w uroczystości może wziąć większa ilość strażaków ochotników.

Szczegółowe informacje na temat wyjazdu są dostępne u Witolda Dziuby Prezesa OSP oraz Marka Szostka Sekretarza OSP. Tam też można składać swoją chęć uczestnictwa do dnia 31 marca 2018r.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do dumnego uczestnictwa w uroczystości.

ZARZĄD OSP KSIĄŻNICE