+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

#OSPKsiaznice #ALARMOWO #ZagrożenieMiejscowe #BożaWola

Nr zdarzenia 8/2021

02.05.2021 r. o godz. 20:10 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Mielcu do uszkodzonej napowietrznej linii telekomunikacyjnej, która w wyniku przechodzącej przez nasz rejon wichury uległa przerwaniu i opadając zagrażała przejeżdżającym obok niej pojazdom na drodze powiatowej nr 1152R (Czermin – Przecław) na wysokości miejscowości Boża Wola. Po dojeździe na miejsce i przeprowadzonym rozpoznaniu zabezpieczyliśmy i unieruchomiliśmy uszkodzony przewód. Interwencję trwającą blisko 16 min. zakończyliśmy w sile 6 ratowników ok godz. 20:26. Chcemy podziękować wszystkim naszym druhom, którzy wzięli udział w działaniach, a także pozostałym, którzy również stawili się na alarm – łącznie było ich 10!


dh Mikołaj Kopeć