+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

Akcja Krwiodawstwa z okazji 100- lecia Odzyskania Niepodległości.

W dniu 17 listopada w Chorzelowie, odbyła się akcja krwiodawstwa przeprowadzona z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. To już 5 akcja zorganizowana przez strażaków zrzeszonych w Ognistym Legionie- oddziale klubu HDK Legion działającym przy OSP w Chorzelowie. Podczas akcji krew oddało 46 osoby co pozwoliło zebrać prawie 21 litrów ognistej krwi. Wszystkim osobom uczestniczącym i wspierającym akcję serdecznie dziękujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych akcjach krwiodawstwa.

Serdeczne podziękowania kierujemy również na ręce firm i instytucji które wsparły naszą akcję i przekazały wiele upominków dla krwiodawców.


dh Maciej Dąbrowski – Ognisty Legion – Oddział Klubu HDK Legion przy OSP KSRG Chorzelów