#OSPKsiaznice #Logo #MakeGoodpl

Po kilku tygodniach prac graficznych i merytorycznych, postanowiliśmy podzielić się z Wami owocem naszej pracy 😉 Z przyjemnością przedstawiamy projekt graficzny nowego logo naszej jednostki. Serdecznie dziękujemy firmie @MakeGoodpl za realizację i urzeczywistnienie naszego pomysłu, a Panu Arturowi Wysockiemu za cierpliwość do mnogości naszych uwag 😁 Nie ukrywamy, że bardzo się z tego cieszymy, gdyż do tej pory jednostka jako taka nie posiadała w pełni spersonalizowanego znaku identyfikacyjnego. Kolejnym krokiem będzie przygotowanie naszywek oraz tu i ówdzie podmiana grafik w internetowym świecie. Z tym sobie jednak już bez problemu poradzimy sami Serdecznie dziękujemy również wszystkim druhom oraz druhnom, którzy brali aktywny udział w procesie tworzenia naszego logo. Bez Was nie dali byśmy rady! Na koniec liczymy, że i Wam nasi drodzy widzowie spodoba się nasza nowa czerwona tarcza Pozdrawiamy!


dh Mikołaj Kopeć