foto (4)

5 kwietnia 2016 r., decyzją ministra spraw wewnętrznych i administracji, odwołany został ze stanowiska podkarpackiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie nadbryg. Bogdan Kuliga, który funkcję tę pełnił od 15 października 2011 r.

DSC_4723Z dniem 6 kwietnia 2016 r., decyzją ministra spraw wewnętrznych i administracji, na wniosek komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej, na stanowisko podkarpackiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej powołany został st. bryg. mgr inż. Andrzej Babiec, dotychczasowy komendant miejski PSP w Tarnobrzegu.

Link do pełnego artykułu znajdującego się na stronie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie: KLIK

Źródło: KW PSP w Rzeszowie                                                                 dh Mikołaj Kopeć