+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl
Jeśli dobrze pamiętacie, dokładnie 23 września 2020 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu miało miejsce uroczyste podpisanie umów na „dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych” z tzw. projektu „Mały Strażak”. Nasza jednostka znalazła się w gronie tych, które wspomniane wsparcie otrzymały 🎁💰💵
Dzięki niemu pozyskaliśmy:
4️⃣ szt. – Ubranie specjalne 2-cz SYRIUSZ-X,
4️⃣ szt. – Hełm strażacki Rosenbauer Heros Titan,
2️⃣ szt. – Latarka nahełmowa LED (Heros Titan).
Koszt całej operacji wyniósł 15.792,00 zł, z czego 90% kwoty pokrył Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, 8,1% Gmina Mielec, a 1,9% stanowił wkład własny naszej jednostki 😉
Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie finansowe i mamy nadzieję, że nowy sprzęt będzie z powodzeniem służył zarówno naszym druhom, jak i (w razie potrzeby) poprzez ich działalność całej społeczności Gminy Mielec. Pozdrawiamy!


dh Mikołaj Kopeć