+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

ORLEN wspiera strażaków.bmp


 

Nawiązując do spotkania sprawozdawczo-wyborczego, które odbyło się 6-go lutego bieżącego roku oraz naszych planów, chcieliśmy poinformować wszystkich zainteresowanych, że według zamierzeń został wysłany przez naszą jednostkę wniosek który po zakwalifikowaniu przez komisję pozwoli nam pozyskać potrzebne fundusze na dozbrojenie naszego lekkiego samochodu Renault Traffic w podest oraz skrzynię dachową, które to w następstwie pozwoliłyby nam na lepszą organizację wyposażenia samego pojazdu. Byłyby też platformą podstawą do instalacji pozostałego wyposażenia dodatkowego na dachu pojazdu jak np. węże ssawne czy dodatkowe oświetlenie. Opcji jest naprawdę wiele a każda z nich zwiększyłaby nasz potencjał bojowy oraz skutkowałaby większą wszechstronnością operacyjną naszej jednostki.

Chcieliśmy skierować serdeczne podziękowania do Pani radnej Wandy Miki za pomoc w przygotowaniu wniosku.

Teraz pozostaje nam jedynie oczekiwać i liczyć na pozytywne rozpatrzenie naszego pisma.


Zarząd OSP Książnice