+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

W minioną sobotę, nasza jednostka miała przyjemność wzięcia udziału w Festynie Rodzinnym przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Książnicach, zorganizowanym wspólnie z Samorządowym Ośrodkiem Kultury i Sportu Gminy Mielec. Wydarzenie to zostało objęte patronatem honorowym przez Wójta Gminy Mielec, Józefa Piątka.

Moc atrakcji, do których mogliśmy zaliczyć bogaty program artystyczny w wykonaniu uczniów szkoły, konkursy z nagrodami, konkurencje sportowe, dmuchany plac zabaw, kramy oraz małą gastronomię, skutecznie zachęciły do zabawy dzieci jak i dorosłych. Tego roku nasza jednostka przygotowała stoisko ze sprzętem pożarniczym oraz pokaz rozwinięcia linii gaśniczej. W trakcie festynu, miał również miejsce finał strażackiego konkursu plastycznego, którego laureaci otrzymali cenne nagrody. Serdecznie dziękujemy wszystkim druhom oraz druhnom, którzy poświęcili swój cenny czas i wsparli nas w działaniach logistycznych, a także w obsłudze całego wydarzenia.


Zarząd OSP Książnice