+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

#OspKsiaznice #ALARMOWO #PlamaOleju #Książnice #MZ

10.10.2021 r. o godz. 21:49 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Mielcu do neutralizacji kilkudziesięciometrowych plam substancji ropopochodnej na drodze powiatowej nr 1152R w miejscowości Książnice. Do tego celu wykorzystaliśmy głównie sorbent sypki. Równoległe działania o tym samym charakterze prowadził również zastęp OSP KSRG Kiełków – w swojej rodzimej miejscowości. Akcję trwającą ok. 1 h zakończyliśmy w sile 5 ratowników ok godz. 22.40.

Chcemy podziękować wszystkim naszym druhom, którzy wzięli udział w działaniach, a także pozostałym strażakom za wspólną akcję.

SiS na miejscu działań:

  • OSP Książnice GLBM-Rt
  • OSP Kiełków GBA-Rt

dh Mikołaj Kopeć