+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

Zgodnie z zapowiedziami, w minioną sobotę tj. 26 stycznia 2019 r. o godz. 17:00 w naszej remizie odbyło się spotkanie sprawozdawcze, na którym podsumowaliśmy działania naszej jednostki w minionym 2018 roku.

Na wstępie, chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim przybyłym gościom, a w szczególności Przewodniczącemu Rady Gminy Mielec – Bogdanowi Cyganowi, Wójtowi Gminy Mielec – Józefowi Piątkowi, Sołtysowi Książnic – Ireneuszowi Sienklowi, a także mł. kpt. Piotrowi Ortylowi – przedstawicielowi Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu. Radością napawa nas fakt że na tegorocznym spotkaniu pojawiło się aż tak wielu młodych ludzi! Podmiotem naszej dyskusji były ubiegłoroczne prace i działania gospodarcze na terenie naszej jednostki a także zapotrzebowanie na sprzęt na rok obecny. Cieszymy się, że nasze spostrzeżenia spotkały się z dużym zrozumieniem władz gminy jak i lokalnej społeczności. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami będziemy w stanie rozwinąć się jeszcze bardziej i lepiej służyć naszej społeczności, a w chwilach znaczącego przeciążenia Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, skutecznie wesprzeć i odciążyć naszych zawodowych kolegów. Tym czasem serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego profilu w serwisie społecznościowym Facebook, a także strony internetowej, na których to będzie się mogli dowiedzieć o wszystkich naszych działaniach. Pozdrawiamy!


Zarząd OSP Książnice