+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

#OspKsiaznice #SpotkanieSprawozdawczoWyborcze #Wybory

Zgodnie z zapowiedziami, dziś o godz. 17:00 w naszej remizie odbyło się spotkanie sprawozdawczo-wyborcze, na którym podsumowaliśmy działania naszej jednostki w minionym 2020 roku, a także dokonaliśmy wyboru nowego zarządu na najbliższe lata

Na wstępie, chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim przybyłym gościom, a w szczególności Przewodniczącemu Rady Gminy Mielec – Bogdanowi Cyganowi. Podmiotem naszej dyskusji były ubiegłoroczne prace, działania gospodarcze na terenie naszej jednostki, pozyskany sprzęt, a także zapotrzebowanie i plany na rok obecny. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami będziemy w stanie rozwinąć się jeszcze bardziej i lepiej służyć naszej społeczności, a w chwilach znaczącego przeciążenia Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, skutecznie wesprzeć i odciążyć naszych zawodowych kolegów.

Z racji również wyborczego charakteru naszego spotkania po przeprowadzonym głosowaniu wspólnie utworzyliśmy nowy zarząd jednostki na lata 2021 – 2025, który prezentuje się następująco:

ZARZĄD GŁÓWNY

 • dh Witold Dziuba – PREZES
 • dh Mikołaj Kopeć – WICEPREZES / Z-CA PREZESA
 • dh Piotr Węgrzyn – WICEPREZES / Z-CA PREZESA
 • dh Janusz Węgrzyn – NACZELNIK
 • dh Tomasz Lipa – WICEPREZES / Z-CA NACZELNIKA
 • dh Karolina Węgrzyn – SEKRETARZ
 • dh Kamil Trznadel – SKARBNIK
 • dh Aleksandra Książnicka – KRONIKARZ
 • dh Bartosz Jemioło – GOSPODARZ

KOMISJA REWIZYJNA

 • dh Agnieszka Pawłowska – PRZEWODNICZĄCA
 • dh Mariusz Dymek – CZŁONEK
 • dh Marek Zawierucha – CZŁONEK

Tym czasem serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego profilu w serwisie społecznościowym Facebook, a także strony internetowej, na których to będzie się mogli dowiedzieć o wszystkich naszych działaniach. Pozdrawiamy!


dh Mikołaj Kopeć