+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

#OSPKsiaznice #DRAGON #OpelMovano #NowySprzet #GminaMielec #ZbigniewChmielowiec #JozefPiatek

NARESZCIE‼️ Wczoraj po godz. 17:00 do naszej jednostki, wprost od producenta dotarł spokojnie i bezpiecznie nowy lekki wóz bojowy na podwoziu Opel Movano o numerach operacyjnych 508[R]40 ? Chyba zdajecie sobie sprawę, że nie jesteśmy w stanie opisać naszej radości ?? Sam pojazd został sfinansowany po połowie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie oraz środków Gminy Mielec ? Nowy samochód poczeka w naszej jednostce do czasu dopełnienia wszelkich formalności związanych z jego przybyciem, finalnym doposażeniem i wprowadzeniem do podziału bojowego. Oficjalna uroczystość jego przekazania wraz z poświęceniem odbędzie się już w przyszłym miesiącu, a jej szczegóły zdradzimy niebawem Serdecznie dziękujemy wszystkim Druhom oraz Druhnom, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszej skromnej uroczystości, a także wszystkim przybyłym gościom! Dziękujemy również Krzysztofowi Radoniowi za świetne zdjęcia ?


dh Mikołaj Kopeć