+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

174911_krzyz_niebo_chmury_promienie_slonca


Dnia dzisiejszego, uroczystą Mszą Świętą odprawioną przez ks. Sławomira Korusa w Kościele Parafialnym w Książnicach pożegnaliśmy jednego z nas… druha Józefa Książnickiego. Odszedł do Domu Ojca w wieku 71 lat mając za sobą przebyty 53 letni staż w naszej jednostce. Wieloletni członek zarządu i komisji rewizyjnych. Po Mszy Świętej w asyście druhów strażaków z naszej jednostki oraz z OSP Goleszów i Rydzów, pocztów sztandarowych i wszystkich zgromadzonych na ceremonii pogrzebowej odprowadziliśmy zmarłego na miejsce wiecznego odpoczynku. Wieniec złożyła oraz honory oddała delegacja OSP Książnice w składzie: Józef Fryc, Kazimierz Kokoszka oraz Wiktor Zieliński.

 Cześć Jego pamięci


dh Mikołaj Kopeć – OSP Książnice