+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

Dziś chcielibyśmy podsumować finał naszej małej zrzutki ? Dzięki Waszej OGROMNEJ pomocy zebraliśmy wspólnie kwotę równą 1.500 zł ‼️ Nasza akcja trwała od 2-go września do 30 października, czyli łącznie przez okres 58 dni ? Wspomogło nas z kolei 22 darczyńców! W tym miejscu chcielibyśmy w szczególności podziękować właścicielom firm: Wamat sp. z o.o. oraz Ciesielscy SpJ.

Adres internetowy naszej zrzutki: https://zrzutka.pl/66tvs7

Naszym pierwotnym celem był zakup pełnego zestawu PSP R-1, w którego skład wchodzi plecak PSP R-1, deska ortopedyczna oraz pełny zestaw szyn Kramera. Jednak, ze względu na brak wystarczających funduszy, postanowiliśmy zdecydować się na wariant pośredni, który dopełni posiadaną już przez nas obecnie torbę medyczną. Dzięki Wam, zakupiliśmy więc plecak z zestawem do tlenoterapii w którego skład wchodzi obecnie m.in. butla na tlen medyczny o pojemności 3l, reduktor, dreny tlenowe, maski do tlenoterapii czynnej oraz biernej dla dzieci i osób dorosłych, worek samorozprężalny oraz zestaw filtrów antybakteryjnych i rurek ustno-gardłowych. Nabyliśmy również m.in. zestaw dodatkowych opatrunków, sprzęt zabezpieczający naszych ratowników w trakcie bezpośredniego kontaktu z osobami poszkodowanymi, a także zapasowy zestaw do tlenoterapii – przeznaczony do ćwiczeń praktycznych.

Dzięki takiemu połączeniu, zyskaliśmy zupełnie nowe możliwości! Teraz koncentrujemy się na ostatecznym przygotowaniu całego zestawu do działań ratowniczych oraz przeprowadzeniu serii szkoleń dla naszych ratowników, aby mogli w pełni wykorzystać potencjał nowego wyposażenia. Nie jesteśmy w stanie opisać naszej radości i wdzięczności za Waszą pomoc ? Mamy jednak nadzieję, że doskonale to zrozumiecie Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy!


Zarząd OSP Książnice