+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

tapeta.bmp


Tydzień Misyjny to okres poprzedzający oficjalne rozpoczęcie ŚDM. W dniach 20-25.07.2016r. nasza parafia będzie gościć około 50 pielgrzymów, którzy zatrzymają się wśród naszych rodzin.

Podczas tego tygodnia chcemy podzielić się swoją kulturą, gościnnością oraz otwartością, a przede wszystkim naszą wiarą. To właśnie gest przyjęcia pielgrzymów będzie świetnym świadectwem wyznawanej wiary. Tydzień w parafiach ma również pokazać młodym z całego świata małe ojczyzny, polskie rodziny i wspólnoty.

Powyższy tekst jest bezpośrednim cytatem z nowo powstałej strony internetowej informującej o wszystkich przygotowaniach oraz obchodach Światowych Dni Młodzieży w 2016r. w naszej parafii.

www.sdm-ksiaznice.pl

Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich parafian do systematycznych odwiedzin wspomnianego powyżej serwisu! Strona ta jest prowadzona przez trzech lektorów z naszej parafii, w tym również po części przez nas…

Korzystając z okazji chcieliśmy również zgłosić chęć zaangażowania się i zadeklarować swoją pomoc w przygotowaniach jaki i podczas głównych obchodów tak niezwykłego święta jakim są Światowe Dni Młodzieży! Bez wątpliwości jest to wydarzenie niepowtarzalne które napisze kolejną kartę historii zarówno naszej parafii jak i naszej jednostki.

Podsumowując… Chcemy pomóc i zgłaszamy swoją gotowość do pracy!


dh Mikołaj Kopeć