+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

#OSPKsiaznice #KierowanieRuchem #UWAGA

UWAGA‼️ Informujemy, że w dniu jutrzejszym druhowie z naszej jednostki ?‍? będą wspomagali funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu ?‍♂️ w działaniach mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim kierującym, a także pieszym, odwiedzającym nasze cmentarze parafialne. Spodziewana jest chwilowa zmiana organizacji ruchu. Za wszystkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość Pamiętajmy, że najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo!

Już jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Oznacza to wzmożony ruch w okolicach cmentarzy. Przy tej okazji będziemy mogli spotkać policjantów i strażaków, którzy będą starali się rozładować i upłynnić ruch drogowy. Warto więc sobie przypomnieć jak się zachować i co zrobić gdy spotkamy ich w akcji…dh Mikołaj Kopeć