+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

Zgodnie z zapowiedziami, w minioną sobotę tj. 22 lutego 2020 r. o godz. 17:00 w naszej remizie odbyło się spotkanie sprawozdawcze, na którym podsumowaliśmy działania naszej jednostki w minionym 2019 roku.

Na wstępie, chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim przybyłym gościom, a w szczególności Przewodniczącemu Rady Gminy Mielec – Bogdanowi Cyganowi, Wójtowi Gminy Mielec – Józefowi Piątkowi, a także mł. kpt. Piotrowi Ortylowi – przedstawicielowi Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu. Dziękujemy również Panu Zbigniewowi Chmielowcowi – Posłowi na Sejm RP i Przewodniczącemu Parlamentarnego Zespołu Strażaków za okolicznościowy list. Podmiotem naszej dyskusji były ubiegłoroczne prace, działania gospodarcze na terenie naszej jednostki, pozyskany sprzęt, a także zapotrzebowanie i plany na rok obecny. Cieszymy się, że nasze spostrzeżenia spotkały się z dużym zrozumieniem władz gminy jak i lokalnej społeczności. Przyjmujemy również wszelkie sugestie i porady. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami będziemy w stanie rozwinąć się jeszcze bardziej i lepiej służyć naszej społeczności, a w chwilach znaczącego przeciążenia Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, skutecznie wesprzeć i odciążyć naszych zawodowych kolegów. Tym czasem serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego profilu w serwisie społecznościowym Facebook, a także strony internetowej, na których to będzie się mogli dowiedzieć o wszystkich naszych działaniach.


dh Mikołaj Kopeć