+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

31


6-stego marca bieżącego roku, o godz. 15:00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Rydzowie odbyło się spotkanie sprawozdawczo-wyborcze połączone z uroczystym pożegnaniem dh Władysława Wyzgi, który po 50-ciu latach ofiarnej ochotniczej służby oraz 30-stu latach członkostwa w Zarządzie Gminnym OSP udał się na zasłużoną emeryturę.

W uroczystym pożegnaniu zakończonym ucałowaniem sztandaru uczestniczyli także przedstawiciele naszej jednostki:

  • dh Wiktor Zieliński
  • dh Mikołaj Kopeć

Dh Władysławie, serdecznie gratulujemy Ci tak długiego stażu w szeregach Ochotniczej Straży Pożarnej oraz bogatego życiorysu i sukcesów w tym czasie. Życzymy dalszego szczęścia oraz radości w czasie spoczynku oraz mamy nadzieję, że nadal będziesz wspierać nas wszystkich a w szczególności druhów z najbliższej twojemu sercu jednostki swoją wiedzą i doświadczeniem.


dh Mikołaj Kopeć