Dnia 27.01.2018 roku w naszej jednostce odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków OSP.

Otwarcia zebrania dokonał Prezes OSP – dh Witold Dziuba
Całe zebranie było prowadzone przez dh Stanisława Pogoda.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim druhnom i druhom, seniorom i młodym za tak liczne przybycie oraz za zaangażowanie w sprawy OSP Książnice.

Mieliśmy przyjemność gościć Wójta Gminy Mielec Józefa Piątka. Dziękujemy za zainteresowanie i zaangażowanie w sprawy naszej jednostki.

Uczczono minutą ciszy zmarłych w 2017 roku druhów z jednostki.
“Bo nie poznaliśmy się po to, by o sobie zapomnieć… “

Na zebraniu przedstawiono sprawozdanie z działalności OSP i PSP oraz sprawozdanie finansowe za rok 2017. Przedstawicielem PSP był asp. Piotr Ortyl.

Kolejnym krokiem było omówienie planu działalności oraz wydatków na rok bieżący.
Podczas zebrania były poruszane takie zagadnienia jak:
– remont remizy, malowanie, wymiana uszczelek w oknach;
– plan zakupów sprzętu ratowniczego, odzieży;
– plan ćwiczeń, szkoleń, kursów i badań;
– podział zadań konserwująco-naprawczych;
– projekt budowy mini placu zabaw.

Po omówieniu głównych tematów zebrania każdy z członków OSP przedstawił swoje tematy oraz wnioski.

Zebranie przebiegło sprawnie, zakończył je Prezes OSP.

Po zebraniu podany był poczęstunek, można było również obejrzeć Księgę Pamiątkową OSP Książnice, w której znajdują się zdjęcia z działań i aktywności OSP na przestrzeni wielu lat. Zachęcamy wszystkich do oglądnięcia Księgi, wystarczy skontaktować się z Prezesem OSP.

Radna Gminy W. Mika; Mł. Kapitan M. Krawczyk; Prezes OSP Książnice Witold Dziuba; Komendant OSP Książnice Janusz Węgrzyn

Więcej zdjęć w zakładce “Galeria”