+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

computers_internet_cgi_cables__2560x1600_wallpaperfo.com


WITAMY WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE!

Mimo, że nie jest to pierwszy post na tej stronie internetowej, ale to właśnie on rozpocznie naszą działalność w internecie. Postanowiliśmy utworzyć witrynę naszej jednostki by każdy zainteresowany, właśnie poprzez nią mógł zaznajomić się z naszą historią, wyposażeniem czy kadrą. Również po to aby każdy z Was, zapisał nasze numery kontaktowe, by w sytuacji zagrożenia występującego na terenie naszej miejscowości lub w jej okolicach mógł nas o tym powiadomić.

Strona internetowa jest nie tylko źródłem informacji o wydarzeniach minionych ale także tych aktualnych, dlatego też będziemy prowadzili jej częstą aktualizację, w szczególności tematów dotyczących ostrzeżeń i zagrożeń na terenie naszego regionu. Będziemy również informować naszych mieszkańców o wydarzeniach z życia naszej jednostki oraz akcjach lub projektach w jakich bierzemy i będziemy brali udział.

Cały czas strona będzie przez nas rozwijana, systematycznie będą ukazywały się nowe artykuły oraz multimedia. Być może ulegnie zmianie jej szata graficzna oraz funkcjonalność. Z czasem wszystko się okaże. Aha, jeszcze najważniejsze… Jeżeli ktokolwiek z Was będzie mieć jakiekolwiek problemy techniczne z jej eksploracją, powiadomcie nas o tym. Będziemy starali się zażegnać wszelkie problemy .

Pozdrawiamy i bardzo serdecznie wszystkich zachęcamy do częstego odwiedzania naszego małego serwisu!


Zarząd i Członkowie OSP Książnice