+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

05.04.2017 KOMUNIKAT SPECJALNY

Szanowni Druhowie w związku z wczorajszą nocną awarią globalną obsługującego nas głównego operatora telekomunikacyjnego w trosce o jakość usługi alarmowania wracamy do obsługi usługi również przez operatora zapasowego ( był aktywny do końca 2016r. ).

W związku z tym, prosimy o sprawdzenie czy macie w swoich telefonach  wpisany nr 34-340-11-00 jak numer alarmujący. Jeśli go nie macie to prosimy o dopisanie tego numeru przy indywidualnym numerze alarmującym waszej OSP ( tak aby był jeden wpis w telefonie a w nim numery alarmujące ). Przepraszamy za utrudnienia, ale nie wynikają one z awarii naszych systemów , a tylko problemów technicznych obsługującego nas operatora telekomunikacyjnego. Ponieważ jest to operator zapasowy o ograniczonych zasobach systemowych bardzo prosimy o nie odbieranie tych dzwonień a wręcz odrzucanie dzwonień aby jak najszybciej uwolnić zasoby do alarmowania kolejnej OSP. W związku z licznymi pożarami traw, alarmowań do akcji jest bardzo dużo i chcemy każdą OSP jak najszybciej zaalarmować. Prosimy o przekazanie tej informacji członkom waszych jednostek OSP.

Ponadto informujemy, że niebawem zostanie uruchomiony dodatkowy kanał alarmowania tj. masowe wysłanie SMS z przesłaniem adresu i rodzaju zdarzenia ( pod warunkiem otrzymania tej informacji z PSP, adres miejsca zdarzenia i rodzaj ten będzie również prezentowy w naszej aplikacji alarmującej ) oraz wprowadzony zostanie dodatkowy operator alarmujący.

Zwracamy prośbą do wszystkich Druhów o „polubienie” naszego profilu facebook ponieważ jest to znakomity kanał do przekazywania informacji np. o nieprawidłowym działowym działaniu usługi. Link do naszego profilu https://web.facebook.com/alarmowanie.pl.3/?ref=ts&fref=ts&_rdr

Przy okazji zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi funkcjonalnościami opisanymi w w podstronie Numery Alarmowania.pl

Z wyrazami szacunku Serwis ALARMOWANIE.PL