+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

#OSPKsiaznice #Konkurs #Czad #TlenekWegla #SezonGrzewczy #Bezpieczenstwo #Edukacja #Nagroda #CzujnikTlenkuWegla #CO

UWAGA KONKURS‼️
Sezon grzewczy w pełni ?? dlatego przygotowaliśmy dla was specjalny konkurs, którego tematyka zapewne nie będzie wam obca ? Do wygrania CERTYFIKOWANY, bateryjny CZUJNIK TLENKU WĘGLA ”El Home Safety Solution” CD-75A4 – z wyświetlaczem LCD i termometrem. To detektor, który w porę zaalarmuje was o zagrożeniu jakim jest pojawienie się tlenku węgla w waszym najbliższym otoczeniu – domu, mieszkaniu lub miejscu pracy.

Co należy zrobić?
➡️ Wystarczy przesłać do nas zdjęcie lub skan rozwiązanej krzyżówki, poprzez messangera (FB) lub na adres email: kontakt24@ospksiaznice.pl z dopiskiem „KONKURS”. UWAGA‼️ Dokument powinien być czytelny, abyśmy mogli bez problemu „rozszyfrować” wasze odpowiedzi ?️‍♀️?

KRZYŻÓWKA – TLENEK WĘGLA [PDF] POBIERZ

Kolejność „zgłoszeń” nie ma żadnego znaczenia Liczy się poprawność wykonania zadania konkursowego ? Spośród prawidłowo rozwiązanych krzyżówek, w losowaniu wyłonimy zwycięzcę, do którego trafi nasz mały upominek ?

? Konkurs trwa od 14.11.2019 do 22.11.2019 do godz. 18:00. Ogłoszenie wyników nastąpi dzień później, czyli 23.11.2019 r. o godz. 12:00 na naszym fb oraz stronie internetowej.

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie i życzymy powodzenia wszystkim jego uczestnikom


dh Mikołaj Kopeć