+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

#OspKsiaznice #ZrzutkaPL #SzpitalSpecjalistycznyMielec #WielkaMieleckaZbiorkaGoracegoSerca

Już kilka dni temu wspominaliśmy Wam o „WIELKIEJ MIELECKIEJ ZBIÓRCE GORĄCEGO SERCA” ???? dla Szpital Specjalistyczny im. E. Biernackiego w Mielcu ?

Wiemy doskonale, że obecny czas to niełatwa próba dla nas wszystkich – bez żadnych wyjątków. Ogromna część naszego społeczeństwa zaangażowała się już w pomoc służbom medycznym poprzez udział w wielu zbiórkach i zrzutkach, których efektem było pozyskanie lub zakup niezbędnego sprzętu do walki z pandemią koronawirusa COVID-19 na terenie naszego kraju. My również, w miarę swoich możliwości chcemy pomóc tym, którzy już od ponad miesiąca, codziennie, na pierwszej linii frontu walczą wytrwale o to by maksymalnie zminimalizować jej skutki ??‍? Jeśli chcecie i macie taką możliwość, możecie się do nas przyłączyć i przekazać dowolną kwotę pieniędzy na ZAKUP KABINY DO DEZYNFEKCJI ODZIEŻY OCHRONNEJ dla Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. Dzięki niej, drogie kombinezony ochronne, które są obecnie podstawowym wyposażeniem personelu medycznego, będą używane znacznie dłużej niż ma to miejsce w chwili obecnej. Dziękujemy również za Waszą pomoc z góry! LICZY SIĘ KAŻDY GROSZ – PAMIĘTAJCIE! Pozdrawiamy ?‍?

?? LINK DO ZRZUTKI: https://zrzutka.pl/wielka-mielecka-zbiorka-goracego-serca


dh Mikołaj Kopeć