+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

Miło nam poinformować, że od dziś na naszej stronie internetowej została uruchomiona możliwość zasubskrybowania naszego serwisu! Jest to bardzo popularna opcja, która umożliwia informowania wszystkich tych, którzy z niej skorzystali o wszelkich nowościach na naszej stronie – z najnowszymi informacjami włącznie.

Aby z niej skorzystać, należy podać swoje imię i nazwisko lub pseudonim czy też tzw. nick pozwalający nam spersonalizować powiadomienia. Najważniejszą rzeczą jest jednak udostępnienie nam swojego adresu e-mail, na którego to będą docierać wszystkie nowe wiadomości. Aby tego dokonać, należy wypełnić bardzo prosty formularz, który znajduje się na samym dole prawego sidebra naszej strony internetowej, zaraz poniżej formularza kontaktowego. Dla wygody jednak umieściliśmy go również w tym poście, byście bez zbędnego szukania mogli się zapisać do naszego systemu już teraz. Pozdrawiamy!

[rainmaker_form id="2404"]


Mikołaj Kopeć