+48 507 437 368 kontakt24@ospksiaznice.pl

Większość z Was na pewno słyszała już o możliwościach jakie oferuje serwis zrzutka.pl. Postanowiliśmy z nich skorzystać. Chcielibyśmy wyposażyć naszych ratowników w zestaw do udzielania KPP, czyli tzw. Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Dzięki niemu moglibyśmy nieść skuteczną pomoc medyczną w sytuacjach kryzysowych, zarówno na terenie naszej gminy jak i w razie potrzeby poza nią. Liczymy na Waszą pomoc, a równolegle będziemy próbowali pozyskać brakujące fundusze na wiele innych sposobów.

WAŻNE! Prosimy, nie sugerujcie się tym, że nasz profil nie został jeszcze zweryfikowany. Powstał dopiero dziś i pomimo dopełniania przez nas wszystkich formalności, jego status na „zweryfikowany” zmieni się w przeciągu dwóch dni. Zbiórka będzie aktywna przez okres dwóch miesięcy, tak więc spokojnie – macie czas

Jeśli uda nam się wspólnie zebrać wymaganą kwotę w wysokości 4.500 zł, sprzęt będzie w naszym zasięgu! Jeśli przekroczymy tę sumę, doposażymy nasz zestaw w dodatkowy sprzęt medyczny!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, po prostu do nas napiszcie

Naprawdę liczymy na Wasze, nawet najmniejsze wsparcie! Mamy nadzieję, że przynajmniej kilka osób zdecyduje się nam pomóc. Za każdy gest dobroci z góry dziękujemy!


dh Mikołaj Kopeć